Definitieve indeling najaarscompetitie senioren!

Inschrijven voor de najaarscompetitie 2022 kon t/m 20 juni. Alle aanmeldingen zijn inmiddels verwerkt en de wedstrijdsecretaris heeft de gemaakte indelingen naar de deelnemers verzonden. Na controle van de binnengekomen reacties is dit de definitieve indeling die inmiddels ook is gemeld aan de NTTB.

 

REGULIER    
     
TEAM 1 2e divisie Zaterdag
Laurens van Raadshooven    
Eric Olieman    
Michel Laroo    
Brent Bakker    
     
TEAM 2 2e divisie Zaterdag
Tristan Benschop    
Sven Cammeraat    
Fabio Fischer    
Eric Disseldorp    
François de Leeuwe    
     
TEAM 3 Hoofdklasse Zaterdag
Koen van Velthoven    
Danny van het Groenewoud    
Rahiem Goedar    
John Kiele    
Remco van der Does    
     
TEAM 4 Hoofdklasse Vrijdag even
Vincent Bultena    
Luc Janssen    
Daan Goossens    
     
TEAM 5 Hoofdklasse Vrijdag oneven
Michiel van Raadshooven    
Onno Trip    
Willem Vuerhard    
Falko Schouten    
Gert-Jan van der Wielen    
     
     
TEAM 6 2e klasse Vrijdag even
Ruben Barendswaard    
Max Hartemink    
Joey Lim    
(Marnix Appeldoorn)    
     
TEAM 7 3e klasse Vrijdag oneven
Terence Franssen    
Mark Bloem    
Erik Schouten    
Roy Mewe    
Massoud Tahmassian (res)    
     
TEAM 8 3e klasse Dinsdag even
Nico Haagsma    
Bas Janssen    
Dmitry Baryshnikov    

Assing Yang

Jia Minghao

   
TEAM 9 3e klasse Vrijdag even
Wong Ka Hing    
Ho Chi Cheung    
Timmy Cheung     
Kit Wong    
     
TEAM 10 4 klasse Dinsdag oneven
Hans Schurr    
Momo Mitrovic    
Wil Mulder    
Paul Daamen    
Rob Mewe    
     
TEAM 11 4e klasse Vrijdag oneven
Stephanie Klis    
Jaleesa Bezem    
Kees van der Hoeve    
Ernst Punselie    
     
     
     
DUO    
     
TEAM 1 1e klasse Vrijdag oneven
Jan Fransen    
Bas Aardoom    
     
TEAM 2 2e klasse Dinsdag oneven
Frans aan de Wiel    
Theo Bense    
Massoud Tahmassian    
     
TEAM 3 2e klasse Dinsdag even
Eric Thijssen    
Joey Lim    
Jeroen Pol    
     
TEAM 5 4e klasse Dinsdag oneven
Julio Araque    
Leo Termijn    
     
TEAM 4 3e klasse Dinsdag even
Boris Dobruskin    
Ben van der Wal    
Ruud de Vries    
     
TEAM 7 4e klasse Dinsdag oneven
Olivier van den Ende    
Rick van der Loo    
     
TEAM 6 3e klasse Vrijdag even
Hans Schurr    
Rob Mewe    
Dmitry Baryshnikov    

 Momo Mitrovic

 

   
TEAM 8 4e klasse Dinsdag even
Otto Verschoor    
Paul van der Laan    
Willem Molkenboer    
Aad Stok    
     
TEAM 9 6e klasse Vrijdag even
Peter Campenhout    
Liset van der Burg    
Marieke Sneep    
Uitgelicht Overzicht